Malowanie 130m2 ścian zajęło mi dokładnie 2 tygodnie intensywnej pracy. W sumie do pomalowania miałem dwa pomieszczenia. Na pierwszy rzut wraz z właścicielem Panem Wojtkiem wybraliśmy Scrata z Epoki Lodowcowej. Skrat znalazł się na słupie szerokości 1,50m i wysokości 2,60m.
Zapraszam do czytania całego artykułu, gdzie przedstawiam krok po kroku całe malowanie w Arenie Słońca…;)
Później zabrałem się za jedną z kilku ścian długich na 7m i znalazły się na niej takie postaci jak Kubuś Puchatek wraz z Tygryskiem, Prosiaczkiem, Kangurkiem i Hefalump, a także Królewna Śnieżka z siedmioma krasnoludkami… Kolejną ścianę, również siedmio metrową zajęła cała ‚śmietanka’ z Króla Lwa oraz z Księgi Dżungli.
Na następnej ścianie zagościły Smerfy oraz jakże urocze maluchy Miki & Minnie wraz z Plutem a także Piotruś Pan wraz z Dzwoneczkiem;)
Kolejna ściana odbiega trochę klimatem od poprzednich gdyż na niej znalazł się podwodny świat z bajki Gdzie jest Nemo. Cała ściana ok 12m długości więc oprócz podwodnego świata znalazły się na niej również postaci z bajki Kung Fu Panda w prawie pełnej ekipie.
Czas na resztę ścian. Na pierwszy ogień poszedł Bionicle a zaraz za nim spiderman oraz Wheels. Na koniec powstała ferajna z bajki Toy Story oraz z bajki Auta.

AdSense

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *