new_york_muralOfertę Artystycznego malowania ścian kieruję do wszystkich, którzy chcieliby wzbogacić swoje wnętrza w piękne i oryginalne malowidła…

Malunki mogą znaleźć się w jadalni, salonie, łazience lub np. sypialni. Pokój dziecka może być przekształcony w ‚fantastyczny świat’, ‚smerfową wioskę’ lub ‚tor wyścigowy’ pobudzając tym samym dziecięcą wyobraźnię.

Reklama firmy wykonana w formie malowidła znacznie podnosi standard, powodując większe zainteresowanie i tym samym przyciąga klienta.
Ile kosztuje artystyczne malowanie na ścianach?

Ceny są bardzo zróżnicowane i zależą od wielu czynników takich jak:
– ilość szczegółów (czym więcej szczegółów tym więcej pracy);
– rodzaj powierzchni (ściana gładka, chropowata, zatłuszczona itp);
– wysokości ścian (powyżej 3m i na suficie doliczam 25-50% ceny);

Projekt wraz z wizualizacją GRATIS! Zobacz jak będzie wyglądało na Twojej ścianie!

Jeśli są Państwo zdecydowani na malowidło wówczas gratisowo przygotuję konkretny projekt lub projekty malowidła wraz z wizualizacją jak będzie wyglądało na ścianach

PAMIĘTAJ! – Koszty naklejek czy fototapety są przybliżone do ceny malowania na ścianie a efekt nieporównywalny!!!  Naklejki się po jakimś czasie marszczą i odklejają a malowidło zostanie piękne na długie lata!

FARBY

Malunki wykonuję farbami artystycznymi wodnymi najlepszych firm nie wydzielającymi zapachu, ekologicznymi, całkowicie bezpiecznymi dla dzieci dzięki temu nie trzeba wietrzyć pomieszczeń i można wykonywać w każdą pogodę. Wszystkie farby posiadają Kartę Bezpieczeństwa. W razie zabrudzenia wystarczy przetrzeć gąbką z płynem do naczyń.

Termin uważam za zabukowany w przypadku wpłaty zaliczki w wysokości ok 30% szacunkowej wyceny zlecenia.

Jeśli są Państwo zainteresowani moimi usługami to proszę o kontakt. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania.