Pierwsze psiknięcia w  willi w Redzie na ulicy Parkowej… Maluję tutaj jak widać na zdjęciu obok na ścianie, na której znajdują się drzwi. Powstaną wymalowane filary oraz balkoniki, dzieki temu bedzie złudzenie przedłużenia pomieszczenia. Z balkoników będzie widok na piękny krajobraz, rzekę oraz sporo zieleni. Dodatkowo Zielone pnącza będą owijać filary co doda temu miejscu charakteru.
Całe artystyczne malowanie ścian potrwa ok tygodnia
Tak wyglądała sciana przed malowaniem. Oczywiście bez tych taśm;)
Malarze wyjątkowo mocno spartolili robotę i było na ścianie sporo niedociągnięć i zacieków, więc mam co zakrywać;)
Jak widać początkowa koncepcja (pierwsze zdjęcie) się całkowicie zmieniła. Stwierdziłem że byłoby zbyt ‚biednie’ więc przemalowałem krajobraz. Dodałem góry w oddali, lasy….
Potem zająłem się zagospodarowaniem zieleni;) Na balkoniku powstaje kwietnik/doniczka w ktorym wypsikałem trochę kwiatów. Liście owijają filar oraz parę słupków a po prawej stronie obok filaru powstaje drzewko…;)
Później dodałem rzeczkę, dokończyłem drzewo, zrobilem podłogę z paneli i wykończyłem wszystkie szczegóły malunku…. Oto efekt trzech dni pracy. Jeszcze jeden, maksymalnie dwa dni i mural będzie skończony;)
No i kolejny dzień malowania za mną. Całość już prawie skończona;) Jutro zostanie do dokończenia balkonik i dopieszczenie szczególów takich jak owieczki, chatki itp. Później farbą świecącą w ciemności wymaluję kontury gór i niektóre detale aby w nocy malowidło również było widoczne;)
I już praktycznie malowidło jest skończone. Efektu swiecenia w nocy jeszcze nie ma bo do wtorku na farbę muszę czekać no ale w środę wstawię zdjęcia również jak świeci;)
AdSense

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *